Петък, 21 август 2026
|
Хасково
36°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
св. Козма Етолийски e казал: „Бедата ще дойде от начетените.” ...Премиерът ни явно не е беда....
Прочети още подобни вицове
20.08.2026
20.08.2026
20.08.2026
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Пиянски
Телефонът звъни в три часа през нощта. Мъжки глас пита: - Ало, 68-27-53 ли е? - Алкохолик нещастен, не можа ли поне една цифра да улучиш?
Пиянски
04.10.2017
7,750 прегледа
Следващ →
Още вицове
Ако жените имах толкова интуиция, защо тогава непрекъснато толкова задават въпроси?
Между приятел: -Когато съм с гаджето сякаш сме само аз и тя и останалият свят не съществува. -Ами да, за да си легне такава мацка с теб ти трябва да си последния мъж на планетата.
В църквата шеф на охранителна фирма се молил на Бога: - Помогни, Боже, борчетата да са здрави, пари да носят..., помогни и тоя тир с бензин да мине границата... и ни пази от пандиза... За момент дочул в другия ъгъл пенсионер да нарежда: - Боже, моля ти се нека ми стигне пенсията и този месец за хляб... и за мляко..., и да мога и тока да платя... Веднага борецът притичал при стареца и ядосано му казал: - Hа ти сто марки и стига си врънкал Господа за глупости!
Компанията Мерцедес обяви, че през 2015 година ще пусне в продажба автомобили с изкуствен интелект. Само че, в България тези автомобили няма да се продават. Ръководството на компанията се опасява, че те масово ще избягат обратно в Германия.
В Палермо завършва съдебно дело над един от "кръстниците". - Подсъдими, - казва съдията, - имате право на последни думи. Ако желаете да кажете нещо в свое оправдание или ако имате някакви въпроси? - Да, ваша чест. Искам да се обърна с питане към моя адвокат: не желае ли да каже нещо в свое оправдание?