Петък, 21 август 2026
|
Хасково
36°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
На златна сватба - Как успявате бе бай Гошо,толкова години,все заедно? - Съобразявам се с леля ти Мичи, но никога не я вземам пред вид.
Прочети още подобни вицове
20.08.2026
20.08.2026
20.08.2026
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
Вечер. Дворец на арабски шейх. Един от секретарите му си записва: - Така-а-а-а... Днес шейхът спа със жени номер 4, 12, 18, 23, 25, 40. Тиражът за тотото утре е готов.
Семейни
03.10.2017
3,235 прегледа
Следващ →
Още вицове
Две мухи решили да си търсят късмета. На раздяла се разбрали след известно време да се видят пак и да разкажат как се е променил живота им. Видяли се след година и едната казала: - Живея на черноморието - слънце, море много е готино! Втората казала: - Аз съм в една казарма на север и е много студено! Живея в мустаците на един сержант! - Не! Иди в гащите на новаците! Те не се къпят, ще ти е топло и ще си в безопасност! Срещнали се след още една година и втората муха заразказвала: - Послушах ти съвета и наистина се настаних в гащите на един млад новак, но нещо стана, докато си спя, изведнъж светлина, нещо се случи... после съм припаднала. Когато се събудих се оказах в мустака на сержанта!
По-добре веднъж да видиш, отколкото сто пъти да чуеш. А още по-добре да пипнеш. И направо чудесно - да чукнеш!
Глупавият проумява само онова, което вече е станало.
Човек отива на преглед при психиатър. Доктора го кани да заеме удобно положение и му задава въпрос: - Господине, случвало ли ви се е, да чувате гласове, без да виждате хора? Пациента се замисля и отговаря: - О, да! Винаги, когато говоря по телефона!
Чък Норис е единствения човек, който е победил стена на тенис.