Петък, 21 август 2026
|
Хасково
21°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Канибалите хванали няколко корабокрушенци, строили ги в редица и командват: - На \"първо\" - \"второ\", преброй се!
Прочети още подобни вицове
20.08.2026
20.08.2026
20.08.2026
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Професионални
Днес шефът ми пред целия офис ме попита:"Имаш ли минутка?". Опитвайки се да бъда лоялен казах:"Имам колкото си искам!". И двамата се направихме, че не съм казал това.
Професионални
03.10.2017
3,322 прегледа
Следващ →
Още вицове
Човек става по-умен от упражнения, развиващи интелекта, тогава когато разбере, че от тях няма да стане по-умен.
Европа за теб си променихме позицията. Европа за теб ще излизаме в Отпуски по никое време! Европа за теб ще потулим Топлофикация! Европа за теб ще пее и Азис! Европа за теб и за никой друг!
Поради липсата на средства, британски учени прекратили експеримента "Колко пари може да похарчи една жена"...
Доктор пита медицинската сестра: - Е, как е болния? Още ли кашля? - Кашля. - Значи е рано за моргата.
В болницата докарват пострадал, целият изранен. Питат го: - Автомобилна катастрофа ли? - Не, печатна грешка в учебника по химия.