Петък, 21 август 2026
|
Хасково
23°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Дядо ти имаш ли зъби? - Не чадо мое нямам. - Тогава продръж ми моля те сандвича да отида да си взема майонеза!
Прочети още подобни вицове
20.08.2026
20.08.2026
20.08.2026
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Иванчо и Марийка
Иванчо карал колело, но като минавал по моста, спукал гума, паднал в реката и се удавил. Като го оплаквал, баща му казал: - Иванчооо, Иванчоо, от спукана гума се роди, от спукана гума умря!
Иванчо и Марийка
03.10.2017
4,053 прегледа
Следващ →
Още вицове
Там, където в чуждите коли има надпис "Airbag", на българската кола има надпис "Пази, Боже!"
Основно правило за войника по време на война: "Ако се наведеш и видиш два чифта тестиси, значи врагът е наблизо. Затова не мърдай, за да не му доставиш удоволствие! "
Влиза един обратен при гинеколога и заявява: - Докторе, бременен съм, ето - и стомахът ми непрекъснато се надува. - Е, как ще си бременен, ти не си жена, нямаш матка... - Да де, ама то може да е извънматочна бременност!
Ама че интересно: във всеки от нас - своите малки недостатъци, а на останалите недостатъците - големи, като за изложба.
С истината трудно се спори, а с лъжата - безполезно.