Петък, 21 август 2026
|
Хасково
19°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Мъж паднал от Алфеловата кула, когато се разбил в земята, той бил абсолютно плешив. След час два паднала и косата му. Това се случило защото той употребявал шампоан забавящ косопада.
Прочети още подобни вицове
20.08.2026
20.08.2026
20.08.2026
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Любовта е като живак върху дланта. Дръж си пръстите отворени и ще го задържиш. Стисни юмрук и той ще се разхвърчи на всички страни.
Бисери
03.10.2017
3,339 прегледа
Следващ →
Още вицове
Един принц бил лудо влюбен в принцесата от съседното царство. Всеки ден той яздел с коня си до там и минавал пред двореца само и само да я види. Но принцесата не му обръщала никакво внимание. Така един ден той решил да боядисва в зелено по една част от коня си, за да и направи впечатление. Първо боядисал крака на коня в зелено, после главата и така, докато не го боядисал целия."Сега - помислил си той,- като мина през двореца и принцесата ме попита защо конят ми е зелен, аз ще и отговоря: К’во ти пука, нали те обичам!" И така на следващия ден тръгнал принцът към двореца на принцесата. Когато минавал под прозореца й, тя се показала и извикала: "Принце, обичам те!", той се обърнал и казал: "К’во ти пука, нали конят ми е зелен!"
Двама тревомани: - Усмихни се идва патрулка! След 10 минути: - Стига се хили вече сме в патрулката.
Студенти преди изпит: - В главата ми е каша! - Изяж я!
В училище. - Марийке, напиши на дъската изречение с думата "девойка" и с думата "гора". Марийка излиза и пише: "Девойката излезе от гората". - Браво, Марийке, седни си. Иванчо, излез на дъската и направи това изречение отрицателно. Иванчо излиза и пише: "Не излезе девойка от гората". - Иванчо, това е неправилно! Трябва да го поправиш! - Не може да се поправи, госпожо. Това е за цял живот.
- Ако шефът ти разбере, че си се омъжила, веднага ще те уволни! - О аз няма да му кажа! - Ами ако ти се роди дете? - О, тогава той няма да посмее да се обади!