Петък, 21 август 2026
|
Хасково
19°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
На редник Иванов в казармата починала майка му. Възложили на старшината да му съобщи по възможно най-безболезния начин новината. Строил старшината ротата и изкомандвал: - Всички които имат майки една крачка напред! Иванов ти къде бе?!?
Прочети още подобни вицове
20.08.2026
20.08.2026
20.08.2026
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
В училише: - Кой е прочел "Под игото"? - Трябваше да го прочетем ли? - Разбира се! - Да му се невиди, а аз го преписах.
Разни
03.10.2017
1,676 прегледа
Следващ →
Още вицове
От ръководството на телевизията питат кореспондента за ситуацията във Варна, но да е накратко. - Колко кратко да е? - С няколко думи, че няма време! - Душ, гуш и муш!
- Четеш ли някакви блогове? - Само на блогърки-ексхибиционистки...
Възмутен гражданин излиза от тъмната стаичка и си мърмори: - Егати балотажа, егати избора. Толкова ли не можаха комунистите от ГЕРБ и БСП да се разберат, кой да бъде президент.
- Кое е общото между Осама Бин Ладен и Никола Филчев в момента? - И за двамата никой не знае къде са...
Семейство роми в автобуса...ромът моли шофьора: - Абе шофьоре, да го слагаш на жената отпред, че отзад много повръща...