Петък, 21 август 2026
|
Хасково
25°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Въпрос: Кой е бащата на тока? Отговор: Електричеството! Къци.
Прочети още подобни вицове
20.08.2026
20.08.2026
20.08.2026
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Един старец чакал на трамвайната спирка... Вижда го един приятел и му извиква: -ЕЙ!!!Отдавна не сме се виждали!!! -Да!-отговорил му другият. -Е,ожени ли се вече? -Не. -А какво чакаш? -Трамвая.
Разни
03.10.2017
1,859 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Каква е разликата между скъсан по време на полов акт презерватив и скъсан парашут? - От едното се ражда, а от другото умира човек.
Три крокодила летели. Единият на ляво, а втория на зелено.
Видял един човек Вуте да копае дупки и го запитал: - Защо копаеш тия дупки, Вуте? - Снимки до кръста за паспорт ще правя. - А защо шест дупки копаеш? - Ами толкова снимки ми искат.
Тодор Живков извикал видни български математици и им казал, че всички учени в България са писали нещо за него, а само те не са измислили нищо и не работят за неговия имидж. Дал им срок от една седмица, за да измислят нещо и да му докладват. След изтичане на срока, математиците отишли при Генералния секретар на БКП и му казали: - Другарю Живков, ние не можахме да измислим нищо друго, освен една Тодорема. Тя гласи: "Всяка крива, успоредна на Априлската линия, е права".
Сестрата на Иванчо е бременна и му казва: - Скоро ще станеш вуйчо... - Не искам! Аз искам да съм космонавт.