Петък, 21 август 2026
|
Хасково
28°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Драматург се хвали на приятел: - И когато се спусна завесата, цялата зала се взриви от аплодисменти! - А какво беше нарисувано на завесата?
Прочети още подобни вицове
20.08.2026
20.08.2026
20.08.2026
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Чиновниците вече няма какво да крадат. Моля, платете си данъците.
Разни
03.10.2017
1,887 прегледа
Следващ →
Още вицове
В магазина: - Имате ли скиорски обувки 55-ти номер? - Кой?? - 55-ти. - За какво са ви ски?
-Скъпа ,хубавите неща се случват на тези, които умеят да чакат...да знаеш, че довечера ще закъснея малко...
- Защо се спира продажбата на алкохол покрай изборите? - За да не може после някой да казва: "Ама аз бях пиян и гласувах за ...!"
Из комюникето на МВР: "Днес на нерегулирано кръстовище е станала катастрофа между последен модел лимузини БМВ и Мерцедес. Водачите и пътниците са се отървали с леки огнестрелни рани."
Най-сетне отговор на философско - богословския въпрос "Къде се намира душата на човека"? Под пикочния мехур. Изпикаеш се, и ти олеква на душата.