Петък, 21 август 2026
|
Хасково
21°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- А дали може да се прави секс в безтегловност? - Мислиш ли, че ако тук не ти се случва, в безтегловност ще се случи?
Прочети още подобни вицове
20.08.2026
20.08.2026
20.08.2026
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Борци
Забележка в бележник: "Номер 12 си качва краката върху номер 8."
Борци
03.10.2017
3,794 прегледа
Следващ →
Още вицове
Учителката: - Като нямаш химикалка, пиши на лист!
Юридически въпрос: защо при качване в самолета, ако моят багаж е 21 килограма вместо 20, трябва да доплащам за свръхбагаж, а съседа до мен по седалка, тежащ 150 килограма, няма да доплаща нищо?
Мъжът се връща отново пиян. Жената: - Избирай - или мене или водката! Мъжът я поглежда изпод вежди: - А колко водка даваш?
Ако информацията не се записва на твърдия диск, а се пази само в оперативната памет - това състояние при хората се нарича склероза.
- Чу ли? Депутатите ще искат да се забрани да се говори за край на света, а за съобщаване в медиите даже затвор да се предвиди! - Нищо чудно! Представи си, че имаш милиони, апартаменти, къщи, коли, децата учат в чужбина...И всичко придобито с непосилен труд за миг да изчезне! Ти също щеше да се страхуваш да мислиш за края на света!