Петък, 21 август 2026
|
Хасково
19°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Скъпи, не ми се ходи на гости на роднините ти! - И на мен. Но представи си, как ще се зарадват ако не отидем. - Добре. Отиваме.
Прочети още подобни вицове
20.08.2026
20.08.2026
20.08.2026
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
В един магазин влиза клиент: - Аз съм мазохист, да имате нещо като за мен? - Да. Имаме видеокасета с мача България:Швеция от европейското.
Разни
03.10.2017
1,254 прегледа
Следващ →
Още вицове
Жена навършва 50 години и мъжът й казва: - На 25 години беше като роза, на 30 - като шампанско, на 40 - като шоколад, а сега на 50 - като кисело мляко... Тогава жената му отговорила: - Розата поднесох на теб, шампанското пи с приятели, на 40 ти вече имаше диабет и не ядеше шоколад, а сега сложи една кисела краставичка в млякото!
Една крава се качила на една върба.Отишло врабчето и я питало : "Краво,какво правиш на върбата?" , а тя казала "Ами...ям череши"... Очудено,врабчето попитало "Ама как череши ти си на върба...".Кравата отговорила "Амии...нося си го от вкъщи..."
След ядрен удар не карайте комбита със стърчащ от капака електрически стълб!
Жена с дълги крака далече ще стигне.
Според статистиката 68 процента от мъжете са женомразци. Вярно, че това касае само собствените жени и на чуждите не се разпространява.