Петък, 21 август 2026
|
Хасково
20°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Жена се обажда на мъжа си по телефона: - Скъпи, обичаш ли ме? - КАЗВАЙ КАКВО СЕ Е СЛУЧИЛО С КОЛАТА?!
Прочети още подобни вицове
20.08.2026
20.08.2026
20.08.2026
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Професионални
- Тогава, в онази лятна нощ - разказва секретарка на приятелка. - моя шеф ме помоли да пазя служебна тайна! - И?! - Септември ще тръгне на училище!
Професионални
03.10.2017
3,291 прегледа
Следващ →
Още вицове
Едно простовато момиче се готвело за среща с гаджето си. Преди да излезе, майка й я предупредила: - И за нищо на света няма да му даваш да те съблича от кръста надолу. Ако много настоява кажи му, че там има жарава и ще се опари. Дъщерята я уверила, че така ще направи. На другия ден се връща към обед и майка като я видяла веднага изпитала съмнения: - Какво стана снощи дъще? Да не си му се дала? - Ами мамо, той наистина се опита да ме съблече от кръста надолу. Аз му казах, че там има жарава и ще се опари.. - Точно така, браво, моето момиче! - Обаче той каза, че няма да бута, а само иска да си изпече кренвирша в жаравата... - И какво..?! - ужасена попитала майката. - Е, какво, нищо не стана - цяла нощ го пекохме, пекохме, пък на сутринта като ми даде да го опитам той още суров..
Какво става като се съберат нимфоманка и нимфоман ???? Умират от глад...
- Кога официалният език на САЩ ще стане американски , а не английски ? - Когато САЩ бъдат населени от македонци.
Когато Исус Христос е бил заченат, Чък Норис се е подвизавал под псевдонима Йосиф.
Чиновник си брои заплатата, плюнчейки пръсти. Вижда го лекарка и му казва: - Господине, това което правите е страшно нехигиенично! Не се ли боите от микробите? - Никак! С моята заплата и един микроб не може да преживее!