Петък, 21 август 2026
|
Хасково
20°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Иванчо се разхожда с баща си. Срещат някакъв човек и Иванчо му казва: - Здравей! Баща му: - Откъде познаваш този човек? Иванчо: - Той е от инспекцията по чистота. Всеки ден, когато отидеш на работа, той идва у дома и пита мама: "Чисто ли е?"
Прочети още подобни вицове
20.08.2026
20.08.2026
20.08.2026
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Политически
Не е вярно, че икономическата политика на властта не издържа никаква критика. Тази критика не издържа на политиката на властта....
Политически
03.10.2017
3,840 прегледа
Следващ →
Още вицове
Един поп се качил на самолет. Дошла стюрдесата и го питала какво иска да пие. Дигнал се самолетат на 1000м той поръчал водка. На 2000м пак поръчал водка. Когато самолетът качил 5000м той поръчал минерална вода. Стюрдесата го питала защо. Той отговорил че шефът му е наблизо.
Eдин човек влиза в някаква тоалетна. Сяда на седалката и чува глас: — Здрасти! — Здрасти! – отговорил неуверено. — Как си? — Добре съм… — Какво правиш?!? — Ами… опитвам се да се изсера… – отговорил малко смутено — Айде, ще те оставям, че един тъпанар от съседната тоалетна ми отговаря, после ще ти звънна.
- Тате, уморих се да нося бебето! Дай да понося бутилките? - Как пък не! Като те знам какъв си хилав, ще вземеш да ги изпуснеш!
Семеен разговор: - Скъпи, снаха ни ходи с чужди мъже... - Това си е нейна работа. - Ама тя изневерява на сина ни! - Това си е негова работа. - Ама тя изневерява и с тебе! - Това си е моя работа. - Скъпи, ами аз... - Това си е твоя работа.
Иванчо: - Тате днес имам двойка? - Защо така бе? Какво не си научил този път? - Напротив всичко си казах! Учителката попита, какво са Слънчев бряг и Плиска и аз веднага отговорих „коняци“... - Е, добре де, а не се ли сети, че са градове?!? - Абе и на мен ми се стори странно в час по география да говорим за алкохол, ама на!