Петък, 21 август 2026
|
Хасково
31°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Той: - Хайде да отидем на кино. Тя: - ..Или да отидем у нас, а? Той: - Не, твоя телевизор не работи.
Прочети още подобни вицове
20.08.2026
20.08.2026
20.08.2026
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Вчера е била ограбена книжарница и само кнгите на Азис не са били пипнати. А днес беше ограбен секс-шоп и отново книгите на Азис не са били пипнати.
Разни
03.10.2017
1,761 прегледа
Следващ →
Още вицове
Финансовият министър пак не е успял да купи мартенички. Искал е да са произведени в България, с български материали и да имат касова бележка.
За какво ни е втори "Голям взрив" ? - казал Чък Норис и отказал да сблъсква атоми... Ето за това сега си имаме Колайдър.
Мъж пита жена: - Умееш ли да пазиш тайна? - Не! - отговорила жената, усещайки накъде бие мъжът. - Ами, дай да та наеба тогава, пък ти кажи на който искаш!
Пернишките пчели са толкова корави, че събират мед от пунктовете за цветни метали!
Руският министър на отбраната казва на подчинените си: - Американците ни предлагат да ни помогнат в разоръжаването. Искат да им изпратим половината си танкове да ги нарежат и претопят на техни разноски. - Е, няма лошо... - Ама май е по-добре да им пратим ракетите. - Защо? - Ами на танковете трябва да им плащаме транспорта, а ракетите ще ги засилим на собствен ход.