Петък, 21 август 2026
|
Хасково
25°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Защо студента прилича на кучето? - Защото като му се зададе въпрос, също така умно гледа...
Прочети още подобни вицове
20.08.2026
20.08.2026
20.08.2026
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Масите се хранят на столове! (Лозунг за народните маси по татово време)
Бисери
03.10.2017
3,674 прегледа
Следващ →
Още вицове
Влиза Славчо в кръчмата и вика отдалеч: - Момчета, жената ме изгони от вкъщи. - Славчо, кога си се оженил?!?!?! - Не съм казвал, че това е моята жена.
надпис на огледалото в мъжката тоалетна: "Нищо чудно, че всяка вечер се прибираш сам вкъщи."
В: Защо електрическите влакчета са като женските гърди? О: По принцип са правени за деца, обаче бащите много се зарибяват да си играят с тях. В: Какво казал бананът на вибратора? О: К’во си се разтреперил, бе? Нали МЕН ще ме изядат! В: Какво е общото между соята и вибратора? О: И двете са заместител на месо. В: Каква е разликата между хубав секс и перверзен секс? О: По време на хубав секс се използва перо, по време на перверзен секс се използва цялото пиле! В: Какво казал ураганът на кокосовото дърво? О: Дръж си орехите, момче, сега ще видиш ебаси свирката! В: Каква е приликата между доставчик на пица и гинеколог? О: И двамата могат да помиришат, но не могат да ядат.
Покрай затвора минава готина мадама. От една от решетките един затворник се провиква: - Извинете, госпожице! Свободна ли сте на осемнайсти февруари две хиляди и седемнайста година вечерта?
- Докторе, мъжът ми се е заразил с трипер. КАКВО ДА ПРАВЯ?! - А защо не дойде той самия? - Той още нищо не знае за това.