Петък, 21 август 2026
|
Хасково
25°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Един полицай си пътувал с колата и си слушал радио. По едно време по радиото съобщили: - Вие слушате радио "Минус". А той си казал: - Баси, тези от къде знаят какво слушам аз?
Прочети още подобни вицове
20.08.2026
20.08.2026
20.08.2026
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Пиянски
Един полицай спира пиян човек и му казва: - Дай си трите имена! - Господин полицай, ако си дам имената после как ше се казвам?
Пиянски
03.10.2017
1,330 прегледа
Следващ →
Още вицове
Студент влиза на изпит при възрастен професор. Студента не знае нищо и му предлага сделка - ако професора отговори на неговия въпрос го къса, ако не - му пише три. Студента пита: - Кое е това което е законно, но не е логично; кое е това което е логично, но не е законно и кое е това което нито е законно нито е логично? Професорът не отговаря и пише на студента три. Влиза следващият студент и професорът му задава същият въпрос. Студента отговаря: - Законно е но не е логично, че имате млада съпруга; логично е, но не е законно, че тя си има любовник и не е нито законно нито логично, че току що писахте на любовника й тройка!
Отива Волен Сидеров при психиатъра. Психиатъра: - Най-после! Отдавна ви очаквах!
Вчера катастрофира хвърчилото на Монголските ВВС. В Монголия вече няма ВВС. След инцидента се застреля министъра на отбраната. Сега в Монголия вече няма и патрони.
- Курса по ски се състои от три части - обяснява инструктора. - Да се научите да слагате ските, да се спускате от горе, и да се научите да ходите с патерици.
Шотландец станал министър. Кметът на неговия роден град решил да му подари мерцедес. - Не мога да го взема. Всички ще оценят това като рушвет. - Ами тогава да ви го продам за двайсет долара? - Така може. Ще купя два.