Петък, 21 август 2026
|
Хасково
19°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Една блондинка вървяла по улицата и по едно време вижда кора от банан. — Няма начин ще се пада! – помислила си тя.
Прочети още подобни вицове
20.08.2026
20.08.2026
20.08.2026
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Жан Ренар:Трябва да казваме истината... поне от време на време. Така ще можем да разчитаме, че ще ни повярват в деня, в който излъжем.
Бисери
03.10.2017
4,096 прегледа
Следващ →
Още вицове
Обяснение на закъснял служител: "Дойдох на работа в 10 часа, а не в 8 часа, защото тъй или иначе до 10 никой нищо не прави, а само се пие кафе. А аз толкова кафе не мога да пия."
Ако един кон ви говори, че сте смахнат, то това си е самата истина.
Пияница минава през гробищата късно вечерта. Сърфирайки между гробовете се спъва и пада в прясно изкопан. След половин час започнал да изтрезнява, но нямал сили да се изправи. - Помощ! Студено ми е! От мрака се чул гласа на пазача: - Как няма да ти е студено, като си се изровил!
Понякога, пием от нямане какво да правим... Друг път, правим нещо от нямане какво да пием.
- Баджанак, защо грузинците са сложили 107 долара цена на билет за мач в Тбилиси? - Вдигнаха си цената след двубоя с нашите.