Петък, 21 август 2026
|
Хасково
25°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Докарват в болницата тежко ранен и сестрата го пита: - Катастрофа ли? - Не, печатна грешка в учебника по химия.
Прочети още подобни вицове
20.08.2026
20.08.2026
20.08.2026
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Каква е приликата между индийските еротични филми и българските поп-фолк клипове? И в двете героите пеят.
Бисери
03.10.2017
3,738 прегледа
Следващ →
Още вицове
Доктор слага слушалките на гърдите на млада и красива мацка и казва: - А сега вдишайте дълбоко и ми кажете номера на GSM-a си!
Три са причините да си татуираш "ПАРИ" на пениса: 1 - Можеш да си играеш с парите. 2 - Можеш да гледаш как парите ти растат. 3 - Гаджето ти може да ги издуха всичките.
- Защо женените мъже надебеляват? - Защото, когато ергенът се прибере вечер вкъщи, той отваря хладилника, вижда какво има там и тъжно се отправя към спалнята. А жененият мъж се прибира вечер вкъщи, отваря вратата на спалнята, вижда какво има там и тъжно се отправя към хладилника.
Лекция по философия. Преподавателя: - Нито една наука няма да направи човек щастлив... Обаждане от аудиторията: - Освен химията!
Съобщение по новините: "Вчера в столицата на автономната държава Косово е имало нов голям въоръжен сблъсък. Загинали са 10 американски и 8 руски войника. Също е пострадал и един албански войник. Така му се и пада - като се бърка, където не му е работата."