Петък, 21 август 2026
|
Хасково
31°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Симеон Кобурготски се е форматирал и днес отново поиска да си сменим чипа.
Прочети още подобни вицове
20.08.2026
20.08.2026
20.08.2026
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
- Колко наркомани са нужни, за да завият електрическа крушка? - 15 - един да я държи, а четиринадесет за да завъртят стаята.
Семейни
03.10.2017
3,320 прегледа
Следващ →
Още вицове
Баща се кара на сина за лошо поведение в училището: — Защо дърпаш момичетата за косите? — Тате, за какво да ги дърпам, като още не са пораснали?
- Линиите на вашати длани говори, че трябва по-често да ги миете.
Организирано било състезание: който изпие 30 водки, ще спечели 100 хиляди долара. Дошъл французинът, пил що пил, стигнал 10 водки и паднал под масата. Американецът успял да изпие 15 водки и паднал под масата. Дошъл ред на русанка. Той изпил 25 водки и също паднал под масата. Седвал да пие Бай Ганьо. Пил, пил, изпил 29 водки и станал да си върви. Пресрещанали го журналлистите и го попитали: - Бай Ганьо, как може да ви се опре само една водка и заради нея да изгубите такава голяма награда? Бай Ганьо отговорил: - Абе не е проблемът в едната водка. Мога да изпия още толкова, но ние, българите, си имаме граница: Пием до тогава, докато се насерем, после ставаме и си тръгваме!
Тригодишният Иванчо за първи път в банята,заедно с баща си: Тате,тате,що ти е толкова голяма пишката? Ех,да мога да сложа тези твои думи в устата на майка ти,синко..
Възрастен мъж, по повод на съвременната сексуална революция: - Аз моето съм си го отстрелял. За тази революция вече нямам патрони.