Петък, 21 август 2026
|
Хасково
28°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Тъст към зет си: - Харесваш ли тъща си? - Харесвам я. - Ще се разбираме с теб. Обичам хората с чувство за хумор.
Прочети още подобни вицове
20.08.2026
20.08.2026
20.08.2026
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Иванчо и Марийка
В час по математика Иванчо се е загледал над празната си тетрадка. Госпожата отива при него и го пита: - Иванчо, защо си се втренчил в тази празна тетрадка? - Госпожо, това ми е тетрадката по смятане на ум!
Иванчо и Марийка
03.10.2017
3,644 прегледа
Следващ →
Още вицове
Когато дъщеря ми беше много малка ние с татко й й задаахме разни детски гатанки, но тя все неможеше да ги отгатне. И един ден за пореден път се убедих в детската оригиналност. Пак се шегувахме с нея и се смеехме, но тя като че ли се беше ядосала от това все да не може да отгатне. Тогава каза: - Сега аз ще казвам: Мъничко, червеничко - невидимо! Що е то? С баща й веднага заизброявахме всичко възожно червено, а тя само стоеше пред нас и много доволна не сваляше усмивка от лицето си. Тогава си признахме, че незнаем отговора, а тя гордо заяви: - Е, как незаете? Това е домат скрит зад ъгъла! И до днес си го припомняме и се радваме, а на тези които зададем гатанката немогат да позаят.
- Майка ти няма никакво чувство за хумор. - Как разбра, скъпи? - Писах й преди седмица, че ще ми баде приятно, ако ни гостува. - И какво толкова? - Ами тя взе, че се съгласи, току-що ми каза по телефона, че пристига утре!
- Госпожице, може ли да ви изпратя до вкъщи? - А не се ли страхувате, че ще ви изнасиля и убия? - Баси и деня?! Извинете, колега!..
Журналист: - Боли ли, когато ви ударят по главата? Боксьор (философски): - Какво е това болката? Журналист: - Не получавате ли сътресение на мозъка? Боксьора (любопитно): - Какво е това мозък?
В магазин за хранителни стоки влизат двама: - Правим социологическо проучване сред търговските работници. Имате ли деца, госпожо? - Нямаме. Проверете следващата седмица.