Петък, 21 август 2026
|
Хасково
25°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Еврейският парламент внесе за обсъждане въпроса: "Може ли да се отговаря на въпрос с въпрос?" В края на деня било взето решение: "А защо не?"
Прочети още подобни вицове
20.08.2026
20.08.2026
20.08.2026
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Студентски
Учител по химия пита студента: - Ако сложа часовника си в този разтвор, как мислите, ще се разтвори ли? - Не. - Отлично. И защо не? - Защото, ако можеше да се разтвори, нямаше да го сложите.
Студентски
03.10.2017
3,764 прегледа
Следващ →
Още вицове
Двама депутати си говорят: - Аз веднъж изкарах 20 бона за месец! - Е да, аз също съм имал лоши дни...
Тъща към зет си: - Защо всяка вечер, като разказваш приказка на детето, завършваш с думите: " Ожениха се те, и живяха много щастливо, защото булката беше сираче" ?
Внук видял дядо си да чете некролозите във вестника и му казал: - Дядо, дядо... Пак ли си във Facebook-а?
Едно джудже, като се прибирало вечер вкъщи, преди да си легне слагало под леглото си чаша с вода. Въпрос: Защо е правило така джуджето? Отговор: Къщата си е негова. Каквото си иска, това ще прави!
- Чък Норис е направил на Мона Лиза тази усмивка.