Петък, 21 август 2026
|
Хасково
19°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
На фона на Мургина, братя Маргини изглеждат като квартални кокошкари...
Прочети още подобни вицове
20.08.2026
20.08.2026
20.08.2026
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Съществува език, който е отвъд думите! Ако успея да разгадая този език без думи, ще успея да разгадая и света. Паулу Коелю (Алхимикът)
Разни
03.10.2017
1,575 прегледа
Следващ →
Още вицове
Срещат се две баби: - Гичке, кажи, защо враните не влизат в твоята градина, а при мен всичко опоскаха? - Твоето чучело прилича на Дянков, а моето на Борисов.
В клуба по скокове с парашут дали има книга за оплаквания?
Краят на света ще бъде посрещнат с голяма радост във Велико Търново. Той ще предотврати концерта на Веселин Маринов!
- Знаеш ли, че Иван спечели от тотото 500 хиляди. И то само седмица след сватбата! - Горкия. Никога не му е вървяло…
В купе на влак пътуват млад евреин и равин. По едно време младият пита равина колко е часа, но равинът не отговаря. След половин час еврейчето пак пита равина за часа и той пак не отговаря. Когато слизат от влака равинът казва: - Шест и половина. - Но защо ми казвате чак сега, след като аз ви питах преди няколко часа? - пита еврейчето. - Ами виж сега, мойто момче, ако ти бях казал когато ме попита, щяхме след това да завържем разговор, щях да те поканя в къщи и да те запозная с жена ми и дъщеря ми. Ти щеше да се влюбиш в дъщеря ми и след време да се ожените. А аз не искам дъщеря ми да се ожени за някой, който дори няма часовник!