Петък, 21 август 2026
|
Хасково
19°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Измъчена от горещината мишка се доближава до един слон и пита: - Извинявай, умирам от жега, може ли малко да постоя под сянката ти? После, ако искаш, ще се сменим.
Прочети още подобни вицове
20.08.2026
20.08.2026
20.08.2026
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Любими Герои
Чък Норис е посетил Девствените острови. Сега са известни като Островите.
Любими Герои
03.10.2017
3,329 прегледа
Следващ →
Още вицове
При лекар влиза мъж в напреднала възраст и се оплаква: - Докторе, всяка вечер сънувам голи жени, които забременяват от мен! Какво да правя? - Спете с презерватив!
Клиент разглежда менюто в ресторант и пита келнера: - Каква е разликата между тези пържоли, защо еднатa е два пъти по-скъпа? - По-скъпата се реже по-лесно. - По-мека ли е? - Не. Даваме остър нож.
Катаджия догонва кола и я кара да спре. - Защо не спряхте когато свирнах? - Не съм чул! - Така и ще запиша:" Шофьорът превиши скоростта на звука!"
- На мен с тъщата ми провървя като в приказка. - Нима? И къде го изкопа това съкровище? - Закопах, приятелю, закопах.
3-ма фена (Манчестър, Арсенал и Челси) правили далавери в Индия, но ги хванали и решили да ги накажат с по 100 удара с камшик, но им дали право на по едно желание. Първи бил фена на Арсенал. Той пожелал да му вържат 10 възглавници на гърба, но след 15 удар възглавниците се скъсали и той усетил ударите на гърба си. Този от Челси поискал 20 възглавници, но след 25 удар пак било всичко на голо. Стояли си двамата фена пребити в ъгъла и чакали наказанието на фена на Юнайтед. Той станал позасмял се и погледнал към палача си и казал: - Моето желание да завържеш тези двамата на гърба ми и да ми удвоиш наказанието.