Петък, 21 август 2026
|
Хасково
20°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Редник,с какво трябва да започне почистването на автомата? - С проверка на серийния номер, годподин сержант! - ???? - Ами че как?!Защо ще ми е да чистя чужд автомат!
Прочети още подобни вицове
20.08.2026
20.08.2026
20.08.2026
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Програмисти
- Разликата между обикновения човек и уебмастера? Обикновения човек:"Б-ррр, че студ!" Уебмастера: < BR >, че студ!"
Програмисти
03.10.2017
3,849 прегледа
Следващ →
Още вицове
Сервитьор премества масите в ресторанта. Колегата му пита: - Какво, пак ли банкет ще имаме? - Не, един клиент си поръча врат от жираф.
- Скъпа, станала си като Гълъбин Боевски! Тя: - ?! Той: - Качила си девет килограма без да усетиш.
Майка към 17г.си син: - Иванчо, като ходиш да УЧИТЕ заедно с Марийка, ползвате ли презервативи?
...Нашите прадеди са живели в колиби. Те не са имали дрехи, ризи, нищо освен една дупка, за да излиза пушека. За да си създадат семейство те са разполагали само с един съвсем примитивен инструмент.
Въпрос към радио Ереван: - Защо Левски си купиха нов автобус? - За да има повече място за хора, които да излагат България в Европа!