Петък, 21 август 2026
|
Хасково
19°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Ние сме страна на парадоксите - раждаемостта спада, смъртността расте, а жилищата от година на година стават все по-скъпи.
Прочети още подобни вицове
20.08.2026
20.08.2026
20.08.2026
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Политически
Новият премиер заявява при среща с народа: - Ние ще се оправим за 800 дни… Радост, аплодисменти. - А ние? - неуверено промърморва глас откъм народа.
Политически
03.10.2017
3,616 прегледа
Следващ →
Още вицове
Обява във вестник: "Симпатичен, приятен и интелигентен господин на средна възраст търси запознанство с жена, която да му покаже нещо, което той не е виждал за 30-годишната си практика като гинеколог".
Мъж в магазина: - Имате ли захар на бучки? - Нямаме. - А някакви други бонбони за тъщи?
Програмист ще взима детето си от детската градина. Питат го: - Кое е вашето дете? - Какво значение има? Нали утре ще го доведа пак.
На Московската гара: - Влакът Москва - Чукотка заминава от втори коловоз. За жителите на полуострова влакът Москва - домой заминава от трета и четвърта релса.
Човек се появява на рецепцията на клиника по нерво-хирургия. - Искам за знам - правите ли мозъчни операции на политици? - Господине, ние не се занимаваме с дърворезба. - отговаря администраторката