Четвъртък, 20 август 2026 | Хасково 26°

Бик уби работник в кравеферма

Снимката е илюстративна Свали оригинала
Снимката е илюстративна

След нападение от бик е починал работник в кравеферма в димитровградското село Ябълково, съобщиха от МВР.

В неделя в 18:25 часа на спешния телефон е сигнализирано, че работник в краварник е бил нападнат от бик, който му е причинил тежки наранявания.

Пристигналите на място медици констатирали смъртта на мъжа на 54 години от селото. Заведено е досъдебно производство. За случая е уведомена Инспекцията по труда.

Сподели

Реклама — Зона 16 (728x90)

Коментари в сайта (2)

1
хо
хороске и кандрало
човека се върнал наскоро от Испания и на три ракии е искал да покажи какво е испанска корида на ябълковски бик.
● Вярност на думите в текста: 90.72%
2
Ил
Илюстратор
Снимката илюстрира как се държи бик за опашката а другият слага прът в краката му, а третия си го държи през джобовете на панталона въпреки че бика е развял бяло знаме на очите си .
● Вярност на думите в текста: 100%
Вход
Реклама — Зона 3 (728x90)