Дивите котки, Дърварите и Бързите момчета в турнир по стрийтбол

24 отбора със странни и забавни имена днес мериха сили в общински турнир по стрийтбол, който се проведе в двора на Езиковата гимназия в Димитровград. Той се организира за трета поредна година, за да бъде отбелязан Деня на българския спорт -17 май. Най-малките спортисти бяха на 13 години, а горна възрастова граница за участие нямаше. При момичетата 5-7 клас първи стана отбора на "Естрея", втори се класираха "Дивите котки", а трети останаха "Стрелите". При момчетата в тази възрастова група спечелиха "Бързите момчета", втори останаха "Дърварите", а трето място заеха "Молтените".При кадетите 8-10 клас първи стана отбора на "Хасково- 1", втори е Росен, а трети остана отбора на "Красимир". При юношите 11-12 клас начело в класирането застана "Супер старс", втори са "Нищо", а трето място зае отбора "Дзън". При мъжете победители са отбора на "Нейбърз", втори е "Стойчо", а трети остана отбора на "Антон дава".

Източник: dimitrovgrad.bgvesti.net