Силвия Димова стана шампионка на Държавното по бокс

Изображение 1 от 4

Хасковската боксьорка Силвия Димова стана шампионка на на Държавното лично отборно първенство по бокс при жените в Русе. Състезателката на местния клуб по бокс „Севдалин Василев” се окичи със златния медал в категория +81 кг. Това е първа шампионска титла за възпитаничката на треньора Пенко Хаджиангелов при жените, състезаваща се отскоро в тази група.

Медали спечелиха и от две боксьорки от хасковския клуб – Анастасия Веселинова стана вицешампионка в категория 75 кг при девойките, а съотборничката й Калбие Хрюстем е втора при жените в категория 64 кг. Мелиса Рамадан се боксира в категория 60 кг при девойките, но остана на пето място.