ФК „Хасково” и „Марица” с равенство на стадиона на „Ямача”

ФК „Хасково” и „Марица” (Пловдив) завършиха с равенство на стадиона на "Ямача". В дербито от Югоизточната трета лига двата тима записаха резултат 1:1.

Резултатът откриха гостите в 27-та минута. Само две минути по-късно домакините изравниха с гол на новото попълнение Марио Йовов. Така при равенство двата отбора се оттеглиха на почивка.

При подновяване на играта и двамата тима имаха удобни положения, но до гол не се стигна.

Днес червено-белите играха с нови екипи пред около 400 привърженици. Прозвуча химна на България преди двубоя, играл се навръх националния празник на страната.

Това бе първият мач за момчетата на старши треньора Емил Ангелов. Другата седмица хасковлии ще играят срещу „Миньор” в Раднево. Мачът е в събота /9 март 2019 г./ от 15 часа.