Футболистите на „Хасково 1957” с нулево равенство срещу „Садово”

Изображение 1 от 4

Футболистите на „Хасково 1957” записаха нулево равенство срещу „Садово” в днешния мач от 7-ия кръг на Югоизточната трета лига.

В 20-тата минута от срещата футболистите на треньора Емил Ангелов отбелязаха попадение, което обаче бе отменено заради засада. До края на полувремето топката не падна в нито една от двете врати и отборите се оттеглиха на почивка при нулево равенство.

През втората част резултатът остана без промяна. Домакините владееха повече топката и имаха по-чистите положения. Гостите пък хвърлиха повече усилия в защита и рядко стигаха до положения пред вратата на “Садово”. В крайна сметка мачът завърши при резултат 0:0.

Със спечелената точка днес “Хасково 1957” вече има 11, а “Садово” има актив от 7 точки. В следващия кръг от първенството във „В” група хасковлии приемат “Борислав 2009” (Първомай). Мачът е на 30 септември от 17 часа на стадион „Хасково”.