Хасково с класическо 3:0 срещу „Розова Долина”

Тимът на „Хасково 1957”  завърши  с класическа победа у дома тази вечер в6-тия кръг на Югоизточната трета лига с 3:0 срещу „Розова Долина”- Казанлък. Момчетата на Емо Ангелов  откриха резултата още в първото полувреме. Точен удар записа Андрей Атанасов –Хищника. А гостите останаха с един по-малко на терена след червен картон.През второто полувреме на два пъти във вратата на гостите се разписа Ерй Салиф. За 2:0 той отбеляза от  11-метровия наказателен отсек. В последната минута от редовното време резултатът за домакините набъбна на  завършващото 3:0 за радост на публиката, дошла да ги подкрепи на градския стадион. Това е вторият пореден успех  за хасковлии, които миналата седмица като гости развенчаха двугодишната  домакинска победна серия на „Асеновец” на техен терен.