Мега Спорт с 4 медала от международното в Литва

Изображение 1 от 6

С четири медала се връща хасковският клуб по аеробика „Мега Спорт“ след изминалото международно състезание Lithuanian aerobicgymnastics competition OPEN CUP 2017. В надпреварата хасковският клуб се яви с осем свои състезатели.

В най-малката възрастова група до 8 години, е и първият златен медал за възпитаниците на Клуба- за тройката Неда Запрянова, Мария Вълчева и Стефани Лечева. При индивидуалните изпълнения Стефани Лечева спечели и бронзов медал, а Неда Запрянова остана четвърта, седмото място е за Мария Вълчева.

Във възрастова група 12-14 години златен медал донесе тройката Ивет Янева,Александра Янкова и Габриела Русинова.

Сребърното отличие завоюва Дамла Арабаджи в категория индивидуално девойки, в същата категория на шесто място се класира Габриела Русинова.

Във възрастова група 15-17 години четвъртото място е за Християна Кайрякова. Грешка в изпълнението й отне възможността за първата позиция от квалификациите.