Чочев вкара на Буфон, Палермо падна 1:4 от Юве (видео)

Джиджи Буфон пусна за първи път гол в домакински мач за календарната година. Във вратата на Ювентус се разписа нашият Ивайло Чочев. Това не е особено утешения за неговия Палермо, който падна 1:4 и върви към изпадане. Талантът от село Трънчовица, дало на света и Георги Парцалев, вкара с глава в добавеното време.

Още в началото Пауло Дибала нацели гредата, амалко по-късно Клаудио Маркизио откри резултата. После гостите създадоха няколко добри възможности, но Буфон беше блестящ.

В 40-ата минута Дибала се разписа срещу бившия си отбор и в знак на уважение не се зарадва. След почивката Гонсало Игуаин  и отново Дибала направиха 4:0. В продължението Ивайло Чочев беше точен във втори пореден мач. Това беше първи гол за Палермо срещу Юве от 2011 г. насам.

С успеха "Старата госпожа" събра 63 точки и вече има 10 т. аванс пред втория Рома, който в неделя е домакин на Торино. Палермо остава в зоната на изпадащите – 18-то място с 14 т.

Източник: offnews.bg