15 медала за Мега спорт от Националното по спортна акробатика

15 медала-7 златни, 1 сребърен и 7 бронзови извоюваха представителите на "Мега спорт" на XVIII- ти Национален турнир по спортна аеробика.

В индивидуалната надпревара при момичетата във възрастова група 9-11 Борислава Иванова се класира на първо място, а при момчетата в същата възрастова група Румен Янакиев също се Съотборникът им Александър Ангелов зае третото място. Като двойка Борислава Иванова и Александър Ангелов също взеха златото и отново доказаха, че в тази възрастова група Мега спорт е хегемон в страната.

В категория групи Александра Янкова, Алекс Ангелова, Павела Митева, Мария Габрова и Румен Янакиев взеха среброто. Тройката в състав Борислава Иванова, Алекс Ангелова и Павела Митева взеха бронза.

При категория индивидуално момчета 7-8 години третото третото място е също за възпитаник на треньора Мартина Маринова, завоювано от Николай Стефанов . В двойките той заедно с Теодора Велчева отново завоюваха сребро. Двамата заедно с Ния Кирчева се класираха трети и при тройките в същата възрастова група.

Елена Петрова и Виктория Христова взеха бронзовия медал при малка формация при 11-14 годишните.

В по-малката възрастова група -12-14 години отново златен медал идва в Хасково, на гърдите на Дамла Арабаджи, тя има и още едно злато като част от тройката с Моника Мишева и Християна Кайрякова. Бронзов медал има тройката: Никол Стоименова, Кристина Добчева и Михаела Василева и златен медал за групата Арабаджи, Добчева, Кайрякова, Мишева, Василева, също така и първо място за група 15-17 - Черкезова, Ценова, Ванчева, Благоева, Атанасова.

Травма попречи на шампионката Дарина Пашова да участва на финалите.

Клубът продължава своята подготовка за Европейското първенство в Португалия в началото на ноември.