„Левски” победи „Хасково” с 2:1 на „Герена”

„Левски” победи „Хасково” с 2:1 на стадион „Георги Аспарухов” в поредната си контрола. Днес бе и официално представяне на “сините” за новия сезон.

Отборът победител взе преднина в първото полувреме. “Сините“ поведоха още в 10-ата минута чрез новото си попълнение Мигел Бедоя. 5 минути по-късно домакините удвоиха аванса си.

До почивката нов гол не падна. В 50-а минута новакът в „А” група вкара гол, дело на играещия помощник-треньор и бивш играч на „Левски” Емил Ангелов. Бабангида се възползва от центриране на Райнов отляво и красиво с глава вкара във вратата на Стефано Кунчев за 2:1.

Следващата събота „Хасково” ще стартира официално в елита срещу шампиона от миналия сезон „Лудогорец”. За сега още не е ясно къде ще се играе мача.