ЦСКА-София се добра до равенство с Локомотив Пловдив

Локомотив Повдив и ЦСКА-София завършиха наравно 1:1 в мач от 25-и кръг на Първа лига, игран в града под тепетата. Гостите се добраха до едната точка, след груба грешка в защитата на Локо.

Още в 13-ата минута Дани Кики отбеляза за 1:0 с плътен удар с левия крак. Гостите от София създадоха първата реална опасност едва в 42-ата минута.

През второто полувреме футболистите ЦСКА-София постепенно намериха играта си и услиха атаките към противниковата врата. В 80-ата минута Кирил Десподов изравни, след груба грешка на Ел Харуби.

Равенството запази разликата от 7 точки между двата отбора в класирането. Червените са трети с 46 пункта, докато Локо имат 39 на 4-ата позиция. В последния кръг от сезона ЦСКА приема шампиона Лудогорец на „Българска армия“, а Локомотив Пловдив гостува на Берое.

Източник: offnews.bg